OTWARCIE NOWEGO SEZONU OLGA BAREJ & MARCIN CZYŻEWSKI LIVE

olga&marcin_FB (1).png

Po zimowej przerwie zapraszamy serdecznie na "OFICJALNE OTWARCIE SEZONU 2016"

Przystań w Parku Skaryszewskim określana jest mianem "małych Mazur w centrum Warszawy", dlatego też zapraszamy wszystkich zwolenników mazurskiego klimatu do odwiedzin naszego lokalu. 

❅ Termin - 23.04.2016 / 18:00
❅ Miejsce - Przystań Park Skaryszewski
❅ Adres - Aleja Zieleniecka 2 / nad Jeziorkiem Kamionkowskim

❅ Oferujemy - niesamowity klimat/ pyszne jedzenie/ mnóstwo atrakcji/ niespodzianki ;-)/

NIEOFICJALNIE ZAPRASZAMY JUŻ OD 2 KWIETNIA :)


Kilka miesięcy temu na otwarciu Przystani gościliśmy niesamowity duet muzyczny, Olgę Barej i Marcina Czyżewskiego, dlatego też oficjalne otwarcie sezonu nie mogło obyć się bez ich niesamowitych głosów :)

Kilka słów o artystach:

Olga Barej - głos, uśmiech i naturalna sceniczna osobowość Olgi potrafią oczarować każdego słuchacza. Wie jak stworzyć na scenie wyjątkowy, intymny klimat, lecz nieobce są jej też mocne, rockowe dźwięki. Finalistka trzeciej edycji programu X Factor, gdzie wykonywała utwory takich gwiazd rocka jak Aerosmith czy Skunk Anansie. Od zmysłowej, kobiecej strony dała się poznać jako laureatka Szansy na Sukces w 2011 roku. Energetyczne występy Olgi wywołują żywiołowe reakcje publiczności. W muzyce odnalazła swoją siłę.

Świadomie porusza się w muzycznych stylach, pozostając wierną lirycznym soulowym balladom i czarnym brzmieniom. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma zespołami i DJami z europejskiej sceny muzycznej. Jej pełne charyzmy live acty porywają klubowiczów w Polsce, Francji i czeskiej Pradze.

Aksamitna, ciemna barwa głosu Olgi przypomina Duffy. Na międzynarodowym festiwalu piosenki „Malwy” Olga określona została „polską Barbrą Streisand”. Obecnie pracuje nad autorskim materiałem na swój pierwszy solowy album. Urok osobisty, wyjątkowy głos i charyzma sceniczna sprawiają, że liczne grono fanów Olgi cały czas rośnie.

https://www.youtube.com/watch?v=En2ATA0-RJA
https://www.youtube.com/watch?v=lYjhB2unF4Q

FB: https://www.facebook.com/OlgaBarejOfficial


Marcin Czyżewski - debiutował w programie "Szansa na Sukces", gdzie dostrzegła go Elżbieta Skrętkowska i zapraszała do wielu edycji programu. Marcin Czyżewski to obecnie jeden z najciekawszych wokalistów na polskim rynku muzycznym. Na swoim koncie ma już takie sukcesy, jak występ w ścisłym finale TVN Sopot Festival 2009 oraz finału I-szej edycji muzycznego talent show TV Polsat "Must Be The Music - Tylko Muzyka" wiosną 2011r. Program ten przyniósł mu ogromną popularność i zaowocował serią udanych koncertów w kraju oraz za granicą - m.in. w Los Angeles i przed publicznością prestiżowego klubu muzycznego Anthology w San Diego (USA).Podczas koncertów Marcin Czyżewski swoją wyjątkową barwą głosu, nieprzeciętną charyzmą i brawurowymi interpretacjami zawsze porywa publiczność do żywiołowych reakcji. Na scenie prezentuje dynamiczne, pop-rockowe show zarówno solo jak i z towarzyszeniem zespołu. Współpracował miedzy innymi z Oddzialem Zamknietym (3 lata, nagrana plyta i ok 200 koncertow w calej Polsce), zespołem Harlem. 2012 roku nagrał piosenkę do projektu Yougopolis obok takich artystow jak: Maciek Maleńczuk, Paweł Kukiz czy Marek Piekarczyk. Brał również udział w The Voice of Poland 2015, gdzie zachwycił m.in. tym wykonaniem:

https://www.youtube.com/watch?v=EC1j2ve5Qm4
https://www.youtube.com/watch?v=pXzkN17hELE

FB: https://www.facebook.com/marcinczyzewskioficjalnyprofil/

Powrót